Esenler’de Gençlik Günleri programı, yoğun katılımın olduğu konserlerle başladı. Esenler Belediyesi’nin düzenlediği Tuğkan konseriyle Esenlerli gençler, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

Esenler Belediyesi, 19-29 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği Gençlik Günleri programının açılışını, şarkılarıyla gençlerin gönlünde taht kuran genç şarkıcı Tuğkan ile yaptı. 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Tuğkan konseri düzenlendi.

10 gün boyunca Gençlik Günleri etkinliklerimiz devam edecek

 Konser öncesi gençlerle bir araya gelen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, gençlerin bayramını kutlayarak, “Esenler’in gençleri 10 gün boyunca bu etkinlik alanında gönüllerince eğlenerek gençliklerinin tadını çıkaracaklar. Tuğkan kardeşimizle çok güzel şarkılar söyleyeceksiniz ve bayramınızı kutlayacaksınız” dedi.

Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde gerçekleşen Tuğkan konseriyle gençler bayramı coşkuyla kutladı. Şarkılara hep bir ağızdan eşlik edip doyasıya eğlenen gençler için konserler devam edecek.